DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ

Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi, kendi yöntemlerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmeniz; işin hem sanatsal hem de ticari püflerini benimseyebilmeniz için tasarlanmış eğitimdir.

Düğün fotoğrafçılığı atölyesinde; iş ve işletme pazarlaması konusunda yöntemler; (müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler) çekim günü ve çekim sonrası olmak üzere düğün fotoğrafçılığını bir iş olarak yaparken ihtiyacınız olacak bütün önemli detayları seçiminize göre kişiselleştirilebilir ve size özel bir eğitim alabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılığı atölyesi temel üç süreci kapsar. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısının bütün bu süreçlere hakim olma gerekliliği vardır. Eğitimlerimizi bu nedenle bu üç bölüm olarak hazırladık. Bölümlerin her birisi bir gün (6 saat) sürer. Üçü birlikte alınırsa 2 tam gün (16 saat) ayrılmalıdır. Tamamını tek bir seferde veya her birini farklı zamanlarda alabilirsiniz.

Bölüm 1: Müşteri İlişkileri; İş alma, müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler, tahsilat

Bölüm 2: Çekim Günü: Uygulama; çekim, organizasyonu yönetme, iş bölümü, ışıklandırma

Bölüm 3: Çekim Sonrası: İş bitirme; iş akışı, fotoğrafların tasnifi, işlenmesi, değerlendirilmesi, müşteri seçimi, albüm yapımı ve teslimat

Atölye içeriğini ve kapsamını ister size özel, isterseniz de ekibinize özel hazırlayabiliriz.  İsterseniz gerçek bir düğünde ekibinizi koordine edip, sizinle birlikte çalışabiliriz.  • Model, kuaför ve makyöz atölye fiyatına dahil değildir. Kendi modelinizle çalışabilirsiniz. İstek halinde model, makyöz ve kuaför ücreti bütçeye eklenecektir. • İstanbul dışı atölyelerde, konaklama, ulaşım vs. giderler katılımcı tarafından karşılanır.