E-TİCARET FOTOĞRAFÇILIĞI

Yüzlerce ürün satılmak üzere kolilerin içinde bekliyor. Bir an önce müşteriyle buluşmak için can atan ürünleri hızlı ve doğru fotoğraflayın. Sizin ürünleriniz de iyi fotoğrafı hakediyor..

E-ticaret fotoğrafçılığı atölyesi, size ürünlerinizin fotoğraflarını daha iyi çekebilmeniz için ışığı, kompozisyonu ve yardımcı malzemeleri nasıl kullanacağınızı, teknik ve grafiksel bakışı kavramanızı sağlayacak. Bu atölye ile donanımları tanıyıp, set hakimiyetinizi, set hazırlığını ve düzenlemesini, stil ve kompozisyon becerinizi; stüdyo ışıklarının kullanımını ve ışıklandırma tekniklerini, fotoğrafik kompozisyon kurallarını ve kadraj disiplinini benimsemenizi sağlayacak.

Birlikte ürünleriniz üzerinde çalışarak, ışık ve çekim uygulamaları yaparak öğrendiklerinizin kalıcı olmasını sağlayacağız. Ürünlerinizin çekime hazırlanması, çekim aşamaları, çekim sonrası bilgisayarda işlenme aşamaları ve son olarak kullanacağınız mecraya hazırlanması konularımız arasında.


Işık sistemleri, fon, yansıtıcı, yardımcı malzemeler, objektifler, temel ışık bilgisi • Amaca yönelik kompozisyon • Kamera, konumlandırma, çerçeveleme, renk, leke kavramları • Yayınlama ve fotoğrafın yayın mecrasına hazırlanması

Tam gün, 8 saatlik uygulamalı atölye