YarımKadın Seri #01, Dodho Magazin’de Yayınlandı

HalfWomen | Mustafa Turgut | Dodho Magazine

#YarımKadın Projesinin, gerçek kadınların fotoğraflarından oluşan 10 adetlik ilk serisi; Barcelona merkezli Dodho Magazin‘de yayınlandı.

Dodho yayın bağlantısı : Half woman by Mustafa Turgut

Dodho Magazine, dünyanın dört bir yanından profesyonel ve çaylak fotoğrafçıların çalışmalarını ve projelerini tanıtmak için 2013 yılında zorunluluktan doğmuş bağımsız bir uluslararası dergidir. Sanatsal anlatım aracı ve fotoğrafçılık tarihinin bir belgesel aracı olarak, fotoğrafın yayılması ve tanıtılmasını amaçlıyor ve fotoğrafçılar tarafından fotoğrafçılar için yapılıyor.

Her gün web sayfalarını ziyaret eden binlerce fotoğrafçı, galeri ve fotoğraf ajansı arasında, yüksek kalitede baskı, dikkatli bir içerik seçimi ve çağdaş fotoğrafçılığın en iyisini benzersiz ve ortak bir alanda bir araya getirmek olan bir misyon belirlemişler..

Dodho Magazine çevrimiçi sürüm (www.dodho.com) ve üç ayda bir yayınlanan ve sitenin mağazasında satın alınabilir basılı sürüm olarak yayınlanıyor. Dodho, günümüzde çağdaş fotoğrafçılık için en etkili çevrimiçi dergilerden biri haline gelmiş durumda.

Proje söylemini ve metnini daha önce yayınladığım #YarımKadın sayfasında inceleyebileceğiniz için bu sayfada sadece ilk serinin fotoğraflarını yayınlıyorum.