DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI VE VİDEOGRAFİ

Düğün Gününüz için bir fotoğrafçı ve film ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz…

Biz her düğün ve çiftin “özel” olduğuna inanırız.. İyi fotoğraf, an’larda yaşanan heyecanları ve duyguları anlatabilmeli; düğün görüntülerinin tamamı da düğünün özel durumunu aktarabilmelidir. Kendine özgü yaratıcılığını oluşturmuş bir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak, belgesel düğün fotoğrafçılığının Türkiye’de öncüsüyüz.

40 yılı aşan deneyimimizle geliştirdiğimiz düğün fotoğrafçılığı yaklaşımımızla, yüzlerce düğünde, yüz binlerce kare düğün fotoğrafı çektik. Size özel öykü yaratır, sıradışı fotoğrafçılık hizmeti veririz.

Nerede ve nasıl istiyorsanız öyle çekeriz fotoğraflarınızı.. Düğün yerinizde, kokteyl mekanında, evinizde, deniz kenarında, kız kulesini seyrederken veya bir ağacın gölgesinde.. Yada bir fiyordun ortasında.. Siz nasıl hayal ediyorsanız öyle.. Fotoğraflarımıza bakınca sanki gülümser sevdikleriniz, kahkahalarını duyarsınız yeniden, dostlarınızın mutluluk dilekleri taşar, kadrajdan dışarı.. Elinizi uzatsanız ellerini tutarsınız onların.. Gelin buketinizin mis gibi kokusu gelir burnunuza.. Tekrar yaşarsınız o günü, tekrar hissedersiniz heyecanı, coşkuyu, mutluluğu..

Fotoğrafçılık hizmetini bizden almanız için bir çok neden var.

Sıradışı ve kişiye özel yaklaşımımız; uzun yıllara dayanan tecrübemiz; sorumlu, dakik, profesyonel yaklaşımımız ve mutlu müşterilerimizin olumlu geribildirimleri; takımda asistan, gerektiğinde yardımcı fotoğrafçılar ve profesyonel ekipmanlarımız ve karşılığında sürprizleri bulunmayan uygun fiyatlarımız. 

Doğada ve ya stüdyoda Düğün Portresi, hazırlıklarınızı da kapsayan Portre ++  ve Düğün Günü Belgeseli olmak üzere üç ana grupta fiyatlandırma yaparız. Bunların dışında Trash Day, Save the Date ve Gezgin Portre servislerimiz de vardır. 

Profesyonel bir ekip olarak, bu eşsiz ve eşsiz günün; kaliteli, duygusal ve canlı anılarını garanti ediyoruz..

Hafta sonları (cuma, cumartesi ve pazar) sadece tüm gün düğün belgeseli çekimleri alabiliyoruz. Düğün Portresi çekimini mutlaka nikah gününde istiyorsanız, randevu için erken davranmanızı öneririz.

Save the date, trash day, gezgin portre çekimleri hafta içi günlerde yapıyoruz. Kına, bekarlığa veda partisi çekimlerini düğününü çekeceğimiz çiftlerin talebi halinde ekstra hizmet olarak yapıyoruz.

Fotoğrafçılık ve videografi yaklaşımını birbirinden bağımsız düşünmeyiz.

Düğün fotoğrafçılığı ve düğün filminin aynı tarz ve yaklaşımla yapılması gerektiğine ve fotoğraf ve videonun aynı tınıları taşıması gerektiğine inanırız. O yüzden film ve fotoğrafçılık hizmetini birlikte ele alırız. Fotoğrafçılık çalışmamızın yanında video da istiyorsanız çalışmamızı ona göre tasarlar ve bütçelendiririz.

Düğün portrelerinizin çekimi sırasında romantik kısa bir klip, düğün günü belgesel çalışmasında biraz daha uzun bir kısa film hazırlayabiliriz. Her iki çalışmada da yaptığımız video kayıtlarını tamamen kendimiz ayıklarız. Düğün klibiniz ve filminiz düğün gününün atmosferini ve ruhunu aktaracak şekilde, seyretmesi kolay ve keyifli bir klip tadında ve yoğunlukta teslim ederiz. Bunlarla birlikte çiftlerimiz dilerlerse film kayıtlarının tamamını alabilirler.

Düğün Portresi
750 $

Düğün günü öncesinde veya sonrasında yapılabilecek portre çekimleri

2-3 saat dış çekim portre çekimi
250'den fazla dijital fotoğraf
Dijital dosyaların tümü teslim edilir.

HEDİYE

25×53 cm. 12 yaprak fineart albüm

Portre ++
1.200 $

Düğün günü hazırlıkları da içeren Düğün Portresi çekimidir.

4-6 saat; hazırlıklar ve portre çekimi
600'den fazla dijital fotoğraf
Dijital dosyaların tümü teslim edilir.

HEDİYE

25×53 cm. 18 yaprak fineart albüm

Düğün Günü Belgeseli
1.850 $

Hazırlıklar, Düğün Portreleri ve Nikah da dahil olan tüm gün çekimidir.

Nikah dahil bütün gün çalışması
1200'den fazla dijital fotoğraf
Dijital dosyaların tümü teslim edilir.

HEDİYE

25×53 cm. 24 yaprak fineart albüm

Trash Day
750 $

Stres atma ve eğlence çekimi.
Düğünden sonra dilediğiniz yerde yapılabilir.

2-3 saat dış çekim
250'den fazla dijital fotoğraf
Dijital dosyaların tümü teslim edilir.

HEDİYE

25×53 cm. 18 yaprak fineart albüm

Save the Date
750 $

Dış mekan veya stüdyoda,  düğünden önce yapılacak portre çekimdir.

2-3 saat ; stüdyo veya stüdyo dışında
250'den fazla dijital fotoğraf
Dijital dosyaların tümü teslim edilir.

HEDİYE

25×53 cm. 12 yaprak fineart albüm

Gezgin Portre
2.000 $

İstanbul dışı veya yurtdışında; her şeyin isteklerinize göre şekillendiği özel çekim.

Tam zamanlı şehir dışı özel portre
500'den fazla dijital fotoğraf
Dijital dosyaların tümü teslim edilir.

HEDİYE

25×53 cm. 18 yaprak fineart albüm