Klişe

Klişe  |  Arşivlerden Araştırmaya Fotoğraf  |  7. Bölüm Altan Bal, Fırat Yurdakul, Ozan Bilgiseren, Ahmet Sel,[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

One Eyeland | WORLD’S TOP 10 PORTRAIT PHOTO CONTEST 2022

Geçtiğimiz günlerde, One Eyeland'ın düzenlediği, WORLD'S TOP 10 PORTRAIT PHOTO CONTEST 2022 için gönderdiğim fotoğraflarımın yarışmada[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Kuzey, Tiyatro, Bahariye ve Mustafa Saygın | Neşeli Büstler Atölyesi

Mustafa Saygın; Merzifon’lu bir sanatkar. Ben onu Merzifon’dan, çocukluğumdan aklımda kalanlarla da hatırlıyorum.. Neredeyse kırk[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Belediye Nikah Ücretleri ve Düğün Fotoğrafçısı

Uzman Sorusu: Belediyelerin nikah ücretleri ve deli dumrul durumu ile sendikaların yaşam gerçeklerinden yola çıkarak; hayatını[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Reklam Fotoğrafçılığı ve Reklam Fotoğrafının Kalitesi

İyi bir reklam fotoğrafı, günümüzde işletmelerin başarısında önemli bir rol oynayan bir pazarlama aracıdır. Ürünlerin[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Duane Michals | Nesir Portre ve Sorgulayan Fotoğraflar

Michals’ın 50 yıllık kariyerinin ardındaki ilke; insanlığın varoluşunun ana temalarına ulaşmak için sahnelenmiş kurguları kullanmasıdır.[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

NFT ve Lisanslama Üzerine

Kendi nft'lerimi üretip satışına başladığım zamandan beri Nft'lerle alıcıya verdiğimiz haklar üzerine kafa patlatıyorum ve[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Fotoğrafçılığı Fiyatlandırmak

Fotoğraflarınız için ne kadar ücret almalısınız? Her zaman sorulan yaygın bir sorudur ve yaptığınız işi[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Profesyonel fotoğrafçılar için sorunsuz iş süreci rehberi

Ticari Profesyonel fotoğrafçılar, kendilerinden istenen servis ve siparişin düzenli ve sistematik bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlarsa,[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

1 Yorum

Bedava Fotoğraf Baldan Tatlı mı? | Fotoğraf Lisansı

Fotoğrafların lisanslama konusu kolay anlaşılır bir konu değildir ve bir çok kişi için kafa karıştırıcı[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Harika Koleksiyonlar Yaratmak için Bir Reçete

Burada yeni bir koleksiyon çıkarırken, bir koleksiyona başka işler eklerken veya bazılarını çıkarırken başkalarına yardım[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

Nü, Yuval Yairi ve Savoy Otel • • Giriş

Makaleye konu etmek üzere başka bir fotoğrafçının bir fotoğrafının göstergebilimsel yöntemle okumasını yapıp çözümlemem gerekiyordu.[...] DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN..

1 Yorum