MODA ve REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI

Görsel ihtiyacı duyan şirketler ve ajanslar için, tam donanımlı bir çalışma atmosferi yarattık. Portfolyomuzun devamını incelemek için kurumsal sitemizi ziyaret edin..

Marka hedefleri doğrultusunda planlanan konsepti gerçekleştirmek için, art direktör, iç mimar, dekoratör, stilist, makyöz ve saç stilisti ve yardımcılardan oluşan bir ekip ile koordineli çalışırız. 

500 m2 plato ve 350 m2 ofisimizle fotoğrafçılık ve video prodüksüyon süreçlerinin tamamında hizmet üreten görsel çözüm merkeziyiz. Reklam sektöründe deneyim kazanmış fotoğrafçılarımız, yönetmenlerimiz, art direktörlerimiz, rötuşörlerimiz ve konusunda uzman yardımcı set ekiplerimizle; teknolojik olarak gelişmiş, yeni ve profesyonel donanımlarla çalışır; elde ettiğimiz görüntülerin gizlilik ve güvenliğine tüm süreçte azami dikkati gösteririz. Stüdyo aşamalarında gerekli olan prodüksiyon, stilistlik, mekan tasarımı ve uygulamaları, cast çalışmaları, saç, makyaj, prodüksiyon hizmetlerini sağlar ve kontrol altında tutarız. Stüdyo dışı endüstriyel, mimari ve hava çekimleri için uzmanlaşmış ekiplerimizle, projenin gereklerine göre donanmış olarak çalışmaları takip eder ve istenen sonuca ulaşırız.

Gerek fotoğrafçılar, gerek videograflar, ilave aksam taşımaksızın donanımlarımızı kiralayarak platomuzda çalışabilirler. Set hizmetlerinden, post prodüksüyona; sanat yönetimi desteğinden, nitelikli uzman desteğine kadar, ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlar; dijital atölyemizle de post prodüksüyon, kurgu, FX ve CGI, rötüş, manipulasyon vb. çalışmaları sorunsuz destekler, ürünlerinize ve markanıza değer katarız.