Düğün Fotoğrafçılığı Kitabı

Düğün Fotoğrafçılığı Kitabı-Mustafa Turgut

İkibinli yılların ortalarından beri kafamda kurguladığım, sonlarına doğruda tasarımına başladığım Düğün Fotoğrafçılığı” kitabım nihayet basıldı.

Mücadele ve inatlarla bezeli meslek hayatımda dolu dolu bir adım daha attım.. Bu işin kitabını yazdım, hem de Türkiye’de ilk :=)  Bu arada kitabı yazdıktan sonra dağıtım ayağında; Türkiye’de neden kitap yazılamadığını ve satılamadığını da öğrendim ;=)

Düğün Fotoğrafçılığı Kitabı” yazısında 2 düşünce

  1. Huseyin Ozdemir diyor ki:

    Sayın Mustafa Turgut Bey,
    Aslına bakarsanız sizinle ilgili çok fazla bilgiye sahip değildim. Ben amatör bir fotoğraf meraklısı olarak, fotoğraf sanatıyla uğraşmakta, elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çalışmakta ve bu amaçla, bazı internet organları, bazı yazılı yayınlar, fotoğraf kitapları okumakta ve bu yayınları araştırmaktayım. Aslen Sakarya`lı değilim ancak Sakarya`da ikamet etmem sebebiyle henüz, fotoğraf eğitimi alamadım. Belediyenin eğitimine katıldım, ancak çok yüzeysel olduğu için pek bir şey öğrenemedim. Daha once amatör olarak, maddi imkanları elvermediği için dış mekan çekimi yaptırmayı düşünmeyen bir arkadaşımın amatörce çekimlerini yapmıştım. Sonuç tabii ki mükemmel değildi ama yine de o arkadaşım ve eşi mutlu olmuş ve bana minnettar kalmışlardı. Aslına bakarsanız Düğü Fotoğrafçılığı konusunda pek de bilgim yoktu. Ancak bu hafta Salı günü (2013.8.13) internette gezinirken kitabınızı gördüm ve internetten biraz inceledikten sonra satin almaya karar verip sipariş verdim. Kitabınız elime dun (2013.8.15) itibariyle ulaştı ve aksam okumaya, okudukça bir şeyler öğrenmeye ve bilgi sahibi olmaya basladım. Niyetim düğün fotoğrafçılığına soyunmak değil tabii ki, ama kitabınızın içerik olarak günlük hayatta da kullanılabilecek, faydalı bilgiler içeren bir kitap olduğu kanaatine vardım. Bugün sitenizi incelerken size bir teşekkür yazısı yazmak istedim. Sahip olduğunuz bilgileri, okuyanı sıkmadan, bunaltmadan, yalın ve anlaşılır bir dille aktardığınız için, yılların size vermiş olduğu birikimi sadece kendinize saklamayıp insanlara aktarma kararı verdiğiniz için, sayenizde yeni bir şeyler imkanı bulduğum için size çok teşekkür ederim.
    Her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle.
    Işığınız bol olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =